Gorgeous Princess Dressup

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31 MB
  • Version 21.2
  • Dil İngilizce
  • Firma GameiMax
Özellikle kız çocukları için üretilen bu eğlenceli oyuna siz de hiç vakit kaybetmeden sahip olun.

 Çocuklar için üretilen bu eğlenceli oyun özellikle de kızların çok ilgisini çekecek. Pek çok yönden kızlara uygun olan bu keyifli oyunda birbirinden farklı elbiseler bulunmakta. Kız çocuklarının bu oyunu çok seveceğine hiç şüpheniz olmasın. Çünkü her kız çocuğunun doğasında süslenmek vardır. Kıyafet denemek, makyaj yapmak, takı takmak gibi şeyler her kızın hoşuna gider. Özellikle de küçük yaş grubu çocuklarının bu yöndeki eğilimi çok daha fazladır. Onlar da anneleri gibi giyinmek, süslenmek isterler. Bu yüzden bu oyun onların büyük şekilde isteğini karşılayacak. Çeşit çeşit kıyafet ve aksesuarların bulunduğu bu oyunda kızlar kendi tarzlarını da ortaya çıkarma şansına sahip olacak.

 Özellikle okul öncesi dönemindeki kız çocuklarının gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilen bu eğlenceli oyun onların dikkatini pek çok şekilde de çekecektir. Birbirinden kaliteli elbiseler, tasarım ve yaratıcılık ruhu, oyunun kaliteli görselleri ve gerçekçi ses efektleri gibi. Siz de bu oyunun sağladığı avantajlara hemen sahip olmak istiyorsanız sadece indir butonuna basmanız yeterli.  

 Anne ve babaların da onayını alan bu sevimli oyuna sahip olmak çok kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Kolay ve hızlı inen bu oyunu ile siz de çocukların eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olun.

Daha Fazla Göster
Gorgeous Princess Dressup indir